ÇARŞAMBA DEVLET HASTANESİ Baştabipliği DİŞ TEDAVİ ve PROTEZ MERKEZİ

Çarşamba çalışmaları

‘’Samsun Çocuklarımızın Sağlıklı ve Mutlu Gülüşleri için Elele Projesi’’ çerçevesinde, Çarşamba Devlet Hastanesi Baştabipliği Diş Tedavi ve Protez Merkezi Sorumlu diş hekimi Dt.Sedat Caner ile birlikte Dt. Günhan Günaydın, Dt. Hüseyin Avni Özdemir, Dt. Arzu Çalıkoğlu Azal,Dt. Gözde Işıker Kara, Dt. Levent KAMALI, Dt. Murat ÖZGEN eşliğinde Çarşamba İlçesinde okul ziyaretlerinde gidip uygulamalarda bulunmuşlardır.
Bu uygulamalar;

Çarşamba Değirmenbaşı İlköğretim Okulu’nda, 21.12.2010 tarihinde diş hekimleri Dt. Günhan Günaydın ve Dt. Hüseyin Avni Özdemir, yardımcı sağlık personelleri Diş Teknisyeni Mine Demirel ile Sağlık Personeli Sevim Karataş, ana sınıfı öğretmenleri Nilgün Aslan ve Pınar Elkit eşliğinde çocuklarımızın muayenesi, kayıtları  ve akabinde de dişlere florjel uygulaması yapılmıştır.
Çarşamba Fatih İlköğretim Okulu’nda, 25.12.2010 tarihinde diş hekimleri Dt. Arzu Çalıkoğlu Azal ve Dt. Gözde Işıker Kara, yardımcı sağlık personeli Diş Teknisyeni Mine Demirel, anasınıfı öğretmenleri İlnur Dağ ve Meryem Yemenici eşliğinde çocuklarımızın muayenesi, kayıtları  ve akabinde de dişlere florjel uygulaması yapılmıştır.


Çarşamba Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda, 24.12.2010 tarihinde diş hekimleri Dt. Levent KAMALI ve Dt. Murat ÖZGEN, yardımcı sağlık personelleri Diş Teknisyeni Mine Demirel ve Sağlık Personeli Sevim Karataş, anasınıfı öğretmenleri İlknur Alan ve Emine Çakır eşliğinde çocuklarımızın muayenesi, kayıtları ve akabinde de dişlere florjel uygulaması yapılmıştır.--------------------------------------------------
Not: Çalışmalardan görüntüler ve bilgiler, proje kapsamında Çarşamba Devlet Hastanesi Baştabipliği Diş Tedavi ve Protez Merkezi'nden elde edilmiş olup, derlenme ve düzenleme Dt.Akif Öter tararından yapılmıştır.